| System | Servo |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 10 kw |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 PCS/ έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τάση | 380V |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλαίσιο μετάλλων με την ταινία |
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνας |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Πίεση εργασίας εκτίμησης του υδραυλικού συστήματος | 20MPa |
|---|---|
| Κύρια δύναμη κυλίνδρων | 1500KN |
| Επιστροφής δύναμη | 90KN |
| Δύναμη μαξιλαριών | 500KN |
| Κύλινδρος Max.pressure μαξιλαριών | 20MPa |
| Ταχύτητα παραγωγής | Ευκανόνιστος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος προϊόντος | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμό μοντέλου | SK - 001, SK - 002, κ.λπ. (με δυνατότητα προσαρμογής) |
| Τύπος νεροχύτη | Διπλό - μπολ, μονό - μπολ |
| Ταχύτητα παραγωγής | Ευκανόνιστος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος προϊόντος | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμό μοντέλου | SK - 001, SK - 002, κ.λπ. (με δυνατότητα προσαρμογής) |
| Τύπος νεροχύτη | Διπλό - μπολ, μονό - μπολ |
| Ταχύτητα Παραγωγής | Ευκανόνιστος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος προϊόντος | Προσαρμόσιμο |
| Αριθμό μοντέλου | SK - 001, SK - 002, κ.λπ. (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος νεροχύτη | Διπλό - μπολ, μονό - μπολ |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1500 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN 30 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλικός Τύπος δύο-ακτίνων τέσσερις-στηλών |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Τύπος προϊόντος | Διπλό μπολ/μονό μπολ (Ίσο μπολ/Κύριο & βοηθητικό μπολ) |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Πάνω τοποθέτηση/Προσαρμοσμένο |
| Βάθος μπολ | Βάθος μπολ 250-300mm/Προσαρμοσμένο |
| Πάχος πάνελ | Ανοξείδωτος χάλυβας, περίπου 1,2-1,5 mm (κανονικό) / 1,8-2,0 mm (πυκνωμένο)/Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 10-15kg/Προσαρμοσμένο |
| Τύπος προϊόντος | Διπλό μπολ/μονό μπολ (Ίσο μπολ/Κύριο & βοηθητικό μπολ) |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Πάνω τοποθέτηση/Προσαρμοσμένο |
| Βάθος μπολ | Βάθος μπολ 250-300mm/Προσαρμοσμένο |
| Πάχος πάνελ | Ανοξείδωτος χάλυβας, περίπου 1,2-1,5 mm (κανονικό) / 1,8-2,0 mm (πυκνωμένο)/Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 10-15kg/Προσαρμοσμένο |