| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | CC5015CP-3000W |
| MOQ: | 1 set |
| τιμή: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 100 Set/Sets per Month |
Προδιαγραφές
| Εξοπλισμένα με ισχύ λέιζερ | 1000W-6000W |
| Περιοχή μεταποίησης | 3000*1500mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 100m/min |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1.2G |
| Ακριβότητα θέσης | ± 0,03 mm/m |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ± 0,03 mm/m |
Πλεονεκτήματα
Φωτογραφίες προϊόντων
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()