| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 σετ |
| τιμή: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | 100 σύνολα/σύνολα ανά μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος Μηχανήματος | Μηχανή κοπής λέιζερ ινών τύπου ρολού |
| Σύστημα | Servo |
| Τάση | 380V/220V Προαιρετικό |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 2200*2400*4200mm |
| Μέγιστη ταχύτητα τοποθέτησης | 100m/min |
| Ισχύς κινητήρα (kw) | 30kw |
| Σύστημα CNC (Συμπεριλαμβανομένου του Λογισμικού Ελέγχου) | FSUT 2000E |
| Σύστημα αυτόματης παρακολούθησης | FSCUT |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Star Power Laser |
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Χειροκίνητη κεφαλή κοπής λέιζερ | Raytools |
| Αλυσίδες ενέργειας καλωδίων υψηλής ευελιξίας | Κίνα |
| Λαβή τηλεχειριστηρίου | CC laser |