| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| τιμή: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | 100 Set/Sets per Month |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής με λέιζερ ινών τύπου κυλίνδρου |
| Σύστημα | Υπηρεσία |
| Τετάρτη | 380V/220V Προαιρετικό |
| Μέγεθος (L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Μέγιστη ταχύτητα θέσης | 100m/min |
| Δύναμη κινητήρα (kw) | 30 kW |