| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 μήνας |
| Όροι πληρωμής | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1 Σειρά |
| Μάρκα | STAR POWER |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |