| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Δυναμικό | 380V/220V προαιρετικό |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Δυναμικό | 380V/220V προαιρετικό |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union, |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 PCS/ έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union, |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 PCS/ έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή μαγειρικής |
| Ταχύτητα παραγωγής | Ρυθμιζόμενο |
| Τετάρτη | 380V |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |