| Υλικό | Κερί |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Στερεό κερί στίλβωσης |
| Βάρος | Φως |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | νέος |
| Λειτουργία | άκρη, Conor και στιλβωτική ουσία σημαδιών για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ250mm (Dia.) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ280mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 5.5kw×1, 3kw×1 |
| Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία | Λειαντική ρόδα: 2860r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | στιλβωτική ουσία ακρών για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×250mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ200mm×60mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 4kw×1 |
| Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία | Λειαντική ρόδα: 2900r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Εσωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ4000mm× (50-250) χιλ. (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ220mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 0.75kw×1 |
| Ταχύτητα | Κομμάτι προς κατεργασία: 28-140r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι & την κάλυψη |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | Παν Lid≤φ400mm×50mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών | Συνολική δύναμη: 11KW×2 |
| Ταχύτητα | Λειαντική ταχύτητα: 2160r/min |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Ικανότητα | Υψηλή ικανότητα |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρίζοντας ζώνη μαξιλαριών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Δομή | Οριζόντιος |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι (πλευρά) |
|---|---|
| Σταθμοί | 4 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ120mm×120mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ400mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών | Λειαντική μηχανή ροδών: 7.5kw×1 |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |