| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Τετάρτη | 380V/220V προαιρετικό |
| Ταχύτητα παραγωγής | Ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος προϊόντος | Προσαρμόσιμη |
| Αριθμό μοντέλου | SK - 001, SK - 002, κ.λπ. (με δυνατότητα προσαρμογής) |
| Τύπος νεροχύτη | Διπλό - μπολ, μονό - μπολ |
| Ταχύτητα παραγωγής | Ρυθμιζόμενο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος προϊόντος | Προσαρμόσιμη |
| Αριθμό μοντέλου | SK - 001, SK - 002, κ.λπ. (με δυνατότητα προσαρμογής) |
| Τύπος νεροχύτη | Διπλό - μπολ, μονό - μπολ |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Δυναμικό | 380V/220V προαιρετικό |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Δυναμικό | 380V/220V προαιρετικό |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλός |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/220V προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή μαγειρικής |
| Διάσταση | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Λειτουργία | Κάρφωμα των λαβών του επιτραπέζιου σκεύους και cookware |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | Dia.: φ140~φ400mm |
| Τοποθέτηση καρφιών | Χειρωνακτικός |
| Μέγεθος του καρφιού | Dia.: φ4mm~φ8mm |
| Δύναμη μηχανών | Συνολική δύναμη: Περίπου 4KW |
| Λειτουργία | Κάρφωμα των λαβών του επιτραπέζιου σκεύους και cookware |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | Dia.: φ140~φ400mm |
| Κανονική αξονική δύναμη | 12T |
| Κύριο κτύπημα κυλίνδρων | 100/150mm |
| Τοποθέτηση καρφιών | Αυτόματος |