| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (140-300) mm×300mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 0.37kw×2 |
| Εκμετάλλευση κομματιών προς κατεργασία | Κενή προσρόφηση |
| Διάσταση | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
|---|---|
| Αλκαλική υγρή θερμοκρασία tant (όξινη δεξαμενή)) | ≤65° (διευθετήσιμη ή αυτόματη σταθερή λειτουργία temperatture (τυποποιημένο πρότυπο))) |
| Ξηρότερα temp | ≤120° (διευθετήσιμη ή αυτόματη σταθερή λειτουργία temperatture (τυποποιημένο πρότυπο))) |
| Κατανάλωση νερού | 1.5~2.5t/h (κανονικά) |
| Εκτιμημένη δύναμη | περίπου 265kw |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-50 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σετ/σετ ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-50 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σετ/σετ ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Φυγοκεντρικός ανεμιστήρας | CC λέιζερ |
|---|---|
| Λαβή τηλεχειριστηρίου | CC λέιζερ |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Δυναμικό | 380V/220V προαιρετικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ναυτιλιακή συσκευασία |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-50 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σετ/σετ ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | μεταλλικό πλαίσιο με φιλμ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα |
| Όροι πληρωμής | T/t, l/c |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολα/σύνολα ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1500 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN 30 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλικός Τύπος δύο-ακτίνων τέσσερις-στηλών |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |