| Λειτουργία | Εσωτερική και εξωτερική στιλβωτική ουσία για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ600mm×600mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ400mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 1.5kw×1 |
| Ταχύτητα | Κομμάτι προς κατεργασία: 28-140r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το καπάκι φούρνων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ400mm×600mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ460mm (Dia.) ×650mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 18.5kw×1 |
| Ταχύτητα | Λειαντική ταχύτητα: 2000r/min |
| Λειτουργία | Εσωτερικό ή εξωτερικό να στρώσει με άμμο για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (160~320) mm× (50~300) χιλ. (Dia.×H) |
| Μέγεθος Abrasivebelt | ≤50m×33mm (L×W) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 4kw×1 |
| Ταχύτητα | Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία: 70-1450r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Σταθμοί | ≤ 12 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ450mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Αντισταθμίστε τη μηχανή πίεσης: 0.37kw |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι (κατώτατο σημείο, πλευρά & άκρη) |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ400mm×300mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ460mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών | Λειαντική μηχανή ροδών: 11kw ×1, 7.5kw×1, 5kw×1 |
| Ταχύτητα | Λειαντική ταχύτητα: 2160r/min |
| Τάση Τροφοδοσίας | 380V ± 10% 50HZ |
|---|---|
| Ύψος φόρτωσης | 850 mm Απόσταση από το πάτωμα |
| Ταχύτητα μεταφοράς με μεταγωγική ταινία | V=0,5~3,0m/min (Απειροτάκτως ρυθμιζόμενο) |
| Δυνατότητα μεταφοράς της μεταγωγικής ταινίας | ≥ 50kg/m2 |
| Μέγεθος εισόδου και εξόδου της μηχανής καθαρισμού | πλάτος 500 mm, ύψος 330 mm (η απόσταση από τη ζώνη ματιών έως το ακροφύσιο είναι περίπου 300 mm) |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Λειτουργία | Beading τακτοποίησης κοπής ακρών & συμπίεση για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ325mm×300mm (Dia.×H) |
| Πάχος | ≤0.8mm |
| Δύναμη μηχανών (για) | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 4kw×2 |
| Ταχύτητα | Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία: 28-140r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Η τραχιά, λεπτή και στίλβωση καθρεφτών των εσωτερικών γωνιών επιφάνειας των διάφορων στρογγυλών εργα |
|---|---|
| Στιλβώσιμο μέρος | Μπορέστε να γυαλίσετε έξω, κατώτατο σημείο ή άκρη του κομματιού προς κατεργασία |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ220mm (Dia.) |
| Ταχύτητα | Κομμάτι προς κατεργασία: 28-140r/min |
| Λειτουργία | Εσωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ220mm×160mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ200mm (Dia.) ×160mm (Dia.×H) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Σερβο μηχανή Υ-αξόνων: 0.55kw×1 |
| Ταχύτητα | Κομμάτι προς κατεργασία: 28-140r/min (διευθετήσιμος) |