| Λειτουργία | Η τραχιά, λεπτή και στίλβωση καθρεφτών των εξωτερικών γωνιών επιφάνειας των διάφορων στρογγυλών εργα |
|---|---|
| Στιλβώσιμο μέρος | Εξωτερικός, κατώτατο σημείο ή άκρη του κομματιού προς κατεργασία |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ450mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Ταχύτητα | Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία: 60-140r/min |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-50 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σετ/σετ ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30-50 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σετ/σετ ετησίως |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής λέιζερ τύπου roll τύπου Fiber |
| Σύστημα | Σερβό |
| Δυναμικό | 380V/220V προαιρετικό |
| Προσδιορισμός | Σύμφωνα με τους νεροχύτες |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 30-50 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 σύνολα/σύνολα ετησίως |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή μαγειρικής |
| Ταχύτητα παραγωγής | Ρυθμιζόμενο |
| Τετάρτη | 380V |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλός |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/220V προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή μαγειρικής |
| Διάσταση | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | μεταλλικό πλαίσιο με φιλμ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 μήνα |
| Όροι πληρωμής | T/t, l/c |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολα/σύνολα ανά μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Λειτουργία | Δοχείο μέσα στη στίλβωση |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ400mm×300mm (Dia.×H) |
| Λειαντική ταχύτητα ροδών | 2900r/min |
| Μέγιστο μέγεθος της λειαντικής ρόδας | 200mm (Dia.), 160mm (πάχος) |
| Αριθμός στίλβωσης των σταθμών | 2-16 (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |