| Λειτουργία | Εξωτερική στίλβωση oval, του τριγώνου, του ορθογωνίου και άλλων εμπορευμάτων μετάλλων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | Ορθογώνιο: 400mm×400mm×120mm (L×W×H) |
| Ταχύτητα της λειαντικής ρόδας | Λειαντική ρόδα: 2160r/min (διευθετήσιμος) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | Dia.: 460mm, πάχος: 150mm |
| Κηρωμένος τρόπος | Στερεό κερί νερού κεριών (προαιρετικό) |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλός |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Εφαρμογή | Κατασκευή μαγειρικής |
| Διάσταση | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ400mm×350mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών | Συνολική δύναμη: 11KW×2 |
| Ταχύτητα | Λειαντική ταχύτητα: 2160r/min |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι (κατώτατο σημείο, πλευρά & άκρη) |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ400mm×300mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ460mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών | Λειαντική μηχανή ροδών: 11kw ×1, 7.5kw×1, 5kw×1 |
| Ταχύτητα | Λειαντική ταχύτητα: 2160r/min |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι (κατώτατο σημείο) |
|---|---|
| Σταθμοί | 4 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ120mm×120mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ400mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών | Λειαντική μηχανή ροδών: 7.5kw×1 |
| Λειτουργία | Εσωτερικό ή εξωτερικό να στρώσει με άμμο για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (100~350) χιλ. (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 4kw×1 |
| Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία | 800r/min (διευθετήσιμος) |
| Εκμετάλλευση κομματιών προς κατεργασία | Κενή προσρόφηση |
| Λειτουργία | σύνθετη συγκόλληση θέρμανσης με επαγωγική πίεση πυθμένα μεταλλικού δοχείου |
|---|---|
| Μέγεθος τεμαχίου εργασίας | (100-300)mm*350mm |
| Πάχος αργιλίου | 0.412mm |
| Δύναμη | 100kw,300khz,380V/440V |
| Διάσταση | 2800mm*2370mm*2000mm |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |