| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Σταθμοί | ≤ 12 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ450mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Αντισταθμίστε τη μηχανή πίεσης: 0.37kw |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (140-320) mm× (80-260) χιλ. (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ430mm×330mm (Dia.×Thickness) |
| Δύναμη μηχανών | Συνολική δύναμη: 11KW×3 |
| Ταχύτητα | Λειαντική ταχύτητα: 2160r/min |
| Λειτουργία | Εσωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Σταθμοί | ≤ 10 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×250mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ200mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Αντισταθμίστε τη μηχανή πίεσης: 0.37kw |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για την κάλυψη μετάλλων |
|---|---|
| Σταθμοί | ≤ 12 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ300mm×100mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ400mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Αντισταθμίστε τη μηχανή πίεσης: 0.37kw |
| Λειτουργία | Εξωτερική στιλβωτική ουσία για την κάλυψη μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ400mm×50mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ430mm ×330mm (Dia.×Thickness) |
| Εκμετάλλευση κομματιών προς κατεργασία | Κενή προσρόφηση |
| Δύναμη μηχανών (για) | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 0.75kw×2 |
| Λειτουργία | Εσωτερικό ή εξωτερικό να στρώσει με άμμο για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (160~320) mm× (50~300) χιλ. (Dia.×H) |
| Μέγεθος Abrasivebelt | ≤50m×30mm (L×W) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 4kw×1 |
| Ταχύτητα | Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία: 70-1450r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Εσωτερικό ή εξωτερικό να στρώσει με άμμο για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (160~300) mm× (80~300) χιλ. (Dia.×H) |
| Μέγεθος Abrasivebelt | ≤50m×33mm (L×W) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 4kw×1 |
| Ταχύτητα | Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία: 70-1450r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Εσωτερικό ή εξωτερικό να στρώσει με άμμο για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | φ (100~350) χιλ. (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 4kw×2 |
| Ταχύτητα κομματιών προς κατεργασία | 1370r/min (διευθετήσιμος) |
| Εκμετάλλευση κομματιών προς κατεργασία | Κενή προσρόφηση |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |