| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1500 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN 30 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλικός Τύπος δύο-ακτίνων τέσσερις-στηλών |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |