| Τύπος νεροχύτη | Διπλό - μπολ, μονό - μπολ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Παραγωγικότητα | Ψηλά |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20 kW |
| Ασφάλεια | Ψηλά |
| Λειτουργία | Oval, τρίγωνο, ορθογώνιο, κολοκύθα και άλλα διαμορφωμένα προϊόντα μετάλλων της άκρης - κοπή, beading |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | Πιό μακροχρόνια άκρη 600mm × Χ 300mm |
| Σύστημα ελέγχου | NC σύστημα ελέγχου |
| Δύναμη μηχανών | Συνολική δύναμη: Περίπου 10kw |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Τριφασική πέντε γραμμή, 380V±10% 50Hz (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Μέγεθος σώματος | 1400*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V |
| Εξουσία | 400W |
| Ο τρόπος σύσφιξης | Πνευμοφραγίδα |
| πίεση αέρα ελέγχου | 0.2-1.0Mpa |
| Λειτουργία | Εσωτερική στιλβωτική ουσία για το τηγάνι |
|---|---|
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ4000mm× (50-250) χιλ. (Dia.×H) |
| Μέγεθος της λειαντικής ρόδας | ≤φ220mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Εναλλάσσοντας μηχανή κομματιών προς κατεργασία: 0.37kw×1 |
| Ταχύτητα | Κομμάτι προς κατεργασία: 28-140r/min (διευθετήσιμος) |
| Λειτουργία | Διά να στρώσει με άμμο για τα εμπορεύματα μετάλλων |
|---|---|
| Σταθμοί | ≤ 12 |
| Μέγεθος του κομματιού προς κατεργασία | ≤φ320mm×260mm (Dia.×H) |
| Μέγεθος του λειαντικού | Μέγεθος λειαντικού Wheel≤φ200mm (Dia.) |
| Δύναμη μηχανών (για) | Λειαντική μηχανή ροδών: 7.5kw/4kw |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Διαστάσεις | 1000x1000x1800mm |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ανώτατη πίεση | 100T |
| Ικανότητα | Μεγάλος |
|---|---|
| Έλεγχος | αυτόματος |
| Υλικό | Χάλυβας |
| όνομα | Ζώνη άμμου |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός |