| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1500 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN 30 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλικός Τύπος δύο-ακτίνων τέσσερις-στηλών |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Πίεση εργασίας εκτίμησης του υδραυλικού συστήματος | 20MPa |
|---|---|
| Κύρια δύναμη κυλίνδρων | 1500KN |
| Επιστροφής δύναμη | 90KN |
| Δύναμη μαξιλαριών | 500KN |
| Κύλινδρος Max.pressure μαξιλαριών | 20MPa |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| System | PLC |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 3 kw |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1100-1 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | 4500 kN-1 |
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Υπηρεσία |
| Τετάρτη | 380V/220V Προαιρετικό |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κατανάλωση ενέργειας | Χαμηλός |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/220V προαιρετικό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή μαγειρικής |
| Διάσταση | 12700mm×1730mm×2400mm (L×W×H) |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |