| Safety | High |
|---|---|
| Productivity | High |
| Equipment Configuration | Advanced |
| Product Name | Cookware Production Line |
| Production Capacity | High |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμή παραγωγής Cookware ανοξείδωτου |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Ε/Χ, Δ/Χ, Τ/Χ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Μάρκα | Star Power |
| Αριθμό μοντέλου | YZ28G0200T |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Πίεση εργασίας εκτίμησης του υδραυλικού συστήματος | 20MPa |
|---|---|
| Κύρια δύναμη κυλίνδρων | 1500KN |
| Επιστροφής δύναμη | 90KN |
| Δύναμη μαξιλαριών | 500KN |
| Κύλινδρος Max.pressure μαξιλαριών | 20MPa |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1100-1 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | 4500 kN-1 |
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Υπηρεσία |
| Τετάρτη | 380V/220V προαιρετικός |
| Πίεση εργασίας εκτίμησης του υδραυλικού συστήματος | 20MPa |
|---|---|
| Κύρια δύναμη κυλίνδρων | 1500KN |
| Επιστροφής δύναμη | 90KN |
| Δύναμη μαξιλαριών | 500KN |
| Κύλινδρος Max.pressure μαξιλαριών | 20MPa |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Δύναμη επιστροφής (kn) | kN του 2000 |
| Τύπος Μηχανήματος | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Υπηρεσία |
| Τάση | 380V/220V Προαιρετικό |
| Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ | Βάση δεδομένων διαδικασιών κοπής με λέιζερ |
|---|---|
| Σύστημα γεννήτριας λέιζερ | MAX 3000W |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής με λέιζερ ινών τύπου κυλίνδρου |
| Σύστημα | Υπηρεσία |
| Τετάρτη | 380V/220V Προαιρετικό |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 1500 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN 30 |
| Τύπος μηχανών | Υδραυλικός Τύπος δύο-ακτίνων τέσσερις-στηλών |
| σύστημα | Σερβο |
| Τάση | 380V/220V προαιρετικός |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών (χιλ.) | 400 |
|---|---|
| Επιστροφής δύναμη (kN) | kN του 2000 |
| Τύπος μηχανής | Υδραυλική μηχανή Τύπου |
| Σύστημα | Υπηρεσία |
| Τετάρτη | 380V/220V προαιρετικός |